Lublin fotografia wnętrz jaką wykonuje zawiodła mnie tym razem na ulicę Zana 8 do pięknie wyremontowanego mieszkania w samym centrum biurowo – handlowej części miasta.

Mieszkanie w takim miejscu to praktycznie wszystko co trzeba w zasięgu ręki. Sklepy, szkoły, przedszkola, wszystko jest niemalże pod ręką. Kompleksowy remont który został wykonany kosztował na pewno sporo. Doskonałe materiały, wyposażenie i sprzęty wyraźnie pokazują, że właściciele nie żałowali finansów na remont.

Fotografia wnętrz -wnętrze mieszkania

Praktycznie od wejścia widać, w mieszkaniu kobiecą rękę. Dużo światła zapewnia jego doskonałe położenie. Dobry rozkład pomieszczeń zapewnia doskonały wypoczynek, a powierzchnia zarazem pozwala na swobodę w przypadku odwiedzin gości. Jednak czas na zdjęcia. Zacznijmy od salonu:

Często ważne są detale. Tutaj jest ich mnóstwo. Dobór mebli z efektem podświetlenia, wygodny fotel i sofa zachęcają do skorzystania i odpoczynku.

Widać, że wnętrze jest zaplanowane i przede wszystkim dopieszczone. Sporo pracy i wysiłków kosztowało właścicieli takie przygotowanie wnętrza:

Czas na kuchnię

Pozornie wąska kuchnia jest doskonale wyposażona, we wszystko co potrzebne w nowoczesnej przestrzeni do gotowania. Piękna jasna zabudowa, skrywa wiele zakamarków, miejsc na przechowywanie żywności. Wysuwany okap nad płytą indukcyjną zapewni odpowiednią wentylację podczas przyrządzania posiłków. Ukryta w ciągu szafek zmywarka zapewni pomoc przy szybkim sprzątaniu po posiłku.

Warto zauważyć też, że z okna kuchni jest doskonały widok na plac zabaw, więc łatwo podejrzeć co robi nasza pociecha …

Fotografia wnętrz ale tym razem widok z okna kuchni
Fotografia wnętrz ale tym razem widok z okna kuchni

Sypialnia

Od razu widać, że o to wnętrze zadbały kobiety. Wygodne poduszki, mały miś…. ale także duże wygodne lustro, spora szafa – garderoba, to tylko niektóre z standardowych elementów tego pomieszczenia.

Ale przejdźmy do tego co rzadko spotykane. W sypialni jest też element wnoszący ciepło, nastrój i zachętę do czegoś więcej niż tylko funkcja spania. W sypialni jest kominek którego światło ociepla pomieszczenie w długie zimowe wieczory. Stanowi świetne uzupełnienie tego pomieszczenia.

Z sypialni mamy widok na park opodal mieszkania. To miejsce musi być piękne wiosną kiedy zazielenią się liście na drzewach:

Widok z okna sypialni na park
Widok z okna sypialni na park

Mały pokój – gabinet

Na końcu korytarza znajduje się jeszcze jeden pokój – gabinet. Mamy tu wszystko co potrzebne może być uczniowi, czy też mieszkańcowi do pracy zdalnej. Biurko, piękna szafę, oraz wygodne miejsce do siedzenia lub spania.

Łazienka z toaletą

Na przeciwko sypialni znajdują się drzwi wejściowe do łazienki. łazienka bardzo czysta, jasna i dość przestronna, mieści kabinę prysznicową, pralkę, toaletę i umywalkę. Tak jak wszystko w tym mieszkaniu oparta jest na pięknych wzorach, formach. Wyraźnie widać, że właściciele mieszkania nie oszczędzali na materiałach wykończeniowych jak i na wyposażeniu. Wszystko ładne, nowe, doskonale dobrane. Miejsca wykorzystane maksymalnie, bardzo praktycznie za zarazem wyjątkowo urządzone. Przekonaj się:

Komunikacja

Po wejściu do mieszkania wita nas jasna przestrzeń, dobrze oświetlona. Jasne ściany i niewiele ciemniejsza podłoga nadają temu miejsce ciepła, przestrzeni której tak często brakuje w tego typu mieszkaniach. Przekonaj się parząc na te zdjęcia:

Fotografia wnętrz mieszkania w Lublinie przy Zana 8

Na koniec zamieszczam galerię zdjęć jakie wykonałem w mieszkaniu. Zapraszam do obejrzenia: