Fotografia Ślubna – Dlaczego właśnie ja?

Spore doświadczenie to chyba mój największy atut. Fotografia Ślubna to wyjątkowy rodzaj fotografii. Staram się pracować tak jak pracownicy najlepszych firm produkujących szwajcarskie zegarki – czyli przede wszystkim solidnie. Pracuje głównie dla ludzi którzy potrafią odróżnić pracę dobrego fachowca – artysty od chińskiego zamiennika produkowanego na masową skalę często za wcale nie mniejsze pieniądze.

Nie jestem zwolennikiem cyfrowych bajerów. Poprawiania fotografii, ingerowania w zatrzymany czas. Staram się robić zdjęcia których nie trzeba potem “obrabiać” godzinami na komputerze. Tak jak wykonywałem je kiedyś, aparatem analogowym (na film)- tylko teraz dzięki cyfrowej technologii zdjęcia mogą być naprawdę perfekcyjne.

Doskonale wiem, że moja oferta nie jest najtańsza, ale … do najdroższej też mi daleko. Generalnie jeżeli szukasz taniego fotografa – szukaj dalej.

Obecnie wykonuję zdjęcia tylko kilku parom w ciągu roku – dla mnie liczy się świeżość podejścia do pracy, a tej nie ma u fotografa pracującego co tydzień dla innej pary – niech nikt Cię nie oszukuje że jest inaczej.

Może warto chcieć więcej:

Backstage – czyli zdjęcia “od kuchni”

Przez wiele lat pracy spotkałem wielu fantastycznych ludzi. Coraz częściej pracuje na ślubach dzieci moich dawnych klientów. Poniżej zamieszczam kilka zdjęć “z planu zdjęciowego” obrazujących jak to się czasami sesja zdjęciowa odbywa …

 

Przy rozmowie z przyszłą Parą Młodą często jestem pytany jak to wszystko wygląda – jak to się odbywa. Po blisko 25 latach pracy na różnego rodzaju ślubach weselach, jako fotograf, filmowiec, wodzirej  i muzyk mam spore doświadczenie i chętnie się nim dzielę z innymi. Mam nadzieję, że pomoże to też w planowaniu Tego dnia, aby –  jak przyjdzie czas – wszystko było zapięte na ostatni guzik 😉